گروه مشاورين املاک رامسر ملک (نيازمنديهاي همشهري درشمال)

طراحی و معماری

 امروزه فن آوری به شدت و با حجمی فراوان زندگی و محیط کار ما را تحت تاثیر قرار داده است .و بشر بدون استفاده از فن آوری های موجود نه تنها قادر به پیشرفت نیست، بلکه وضع موجود خود را هم نمی تواند حفظ کند.

در حال حاضر معماري کلید فتح شگفتی های جهان است و با علوم دیگر چنان پیوند خورده است که عملا صنعت مدرن امروز خود را مدیون اين دانش می داند.
معماري در همه شئون زندگی انسان راه گشوده است.و در این مسیر، یکی از وظایف اصلی ما صیانت و حفاظت ازجان مردم و هر چیزیکه بتوان  آن از دید صنعت نگاه کرد.
بدون شک هیچ مجموعه ای نمی تواند موفق عمل کند مگر اینکه علاوه بر نظم و انضباط و پایبندی به قوانین، اکسیر ارزشمندی همچون امنیت برقرار باشد که این مهم به دست نمی آید مگر با تجمیع عوامل متعدد در سایه مدیریتی کارآمد.
گروه فنی مهندسی رامسرملك فعالیت خود را از سال ۱۳۸۷ با مديريت مهندسين مجرب  و زبده آغاز نمود.
این گروه با داشتن سابقه ای درخشان ،با تجربه ای مفید و دانش فنی لازم در زمینه های ساخت سازهاي انبوه،شهرك سازي،جاده سازي وپل سازي با نظارت مهندسين سازه و معمارمطابق با نیاز مشتریان و با هدف ارتقاء امنیت که خواسته بجای انسان امروز از تکنولوژی است فعالیت می کند.
گروه شرکت های فنی مهندسی رامسرملك با بکار گیری کارکنان و کارشناسان متخصص و زبده و با استفاده از محصولاتی مطابق با استاندارد جهانی بهترین مشاوره را مطابق با نیاز و سلیقه مشتری ارائه می دهد.
امید است با مطالعه این بسته بیشتر با فعالیت های گروه فنی مهندسی رامسرملك آشنا گردید.

 

آدرس

مازندران - رامسر - هریس - جاده میرزاکوچک خان

تلفن ثابت : ۰۱۱۵۵۳۷۲۵۱۳
کد پستی : ۴۶۹۴۱۹۱۴۴۴

 

ای میل پشتیبانی

نيازمنديهاي همشهري درشمال

گروه مشاورين املاک رامسر ملک

مهندس حسنی فر